جلسه بررسی زمینه‌های مشترک همکاری میان موسسه یونیدرو و هلدینگ گسترش صنایع و معادن ماهان

به گزارش روابط عمومی یونیدرو در روز دو شنبه مورخ 30 فروردین 1400 جلسه بررسی زمینه‌های مشترک همکاری فیمابین موسسه یونیدرو و هلدینگ گسترش صنایع و معادن ماهان با حضور دکتر محمد حسین بصیری (مدیرعامل هلدینگ)، دکتر کیوان لو (معاون برنامه‌ریزی و توسعه)، مهندس مهدی بهرامی (مدیرعامل شرکت توسعه فرآوری صنایع و معادن ماهان سیرجان) و مهندس پژوه (رئیس معدن گلگهر پنج) برگزار شد.
در این نشست ابتدا دکتر امید اصغری، رئیس موسسه یونیدرو به معرفی موسسه و سوابق و توانمندی‌های آن پرداختند و در ادامه دکتر بصیری ضمن معرفی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های متعدد مجموعه هلدینگ ماهان، آمادگی این مجموعه را برای تعامل هر چه بیشتر با نهادهای دانشگاهی و بخصوص موسسه یونیدرو ابراز نمودند. در ادامه دکتر رحمانپور مدیر آموزش و پژوهش موسسه یونیدرو با بیان توانمندی‌های موسسه، به برخی از سوابق اجرایی موسسه در پروژه‌های پژوهشی در مجموعه‌های معدنی و صنعتی اشاره نمودند. همچنین دکتر سروش مقصودی مشاور برنامه‌ریزی و توانمندسازی یونیدرو، ضمن ارائه‌ برنامه‌های آتی موسسه، برخی از موسسات مشابه یونیدرو در سطح بین‌المللی را معرفی نموده و به بررسی مکانیسم‌های همکاری صنعت و دانشگاه در قالب موسسات پژوهشی مانند یونیدرو پرداختند.
در بخش دیگری از این نشست، دکتر کیوان لو، معاونت برنامه‌ریزی و توسعه هلدینگ ماهان با ابراز خوشحالی از برگزاری این جلسه، مروری بر نیازهای مهم پژوهشی هلدینگ، بخصوص در زمینه‌های آینده‌پژوهی و سیاست‌گذاری راهبردی، داشتند و خواهان استفاده از ظرفیت و توان موسسه یونیدرو در این خصوص شدند. همچنین مهندس بهرامی، مدیرعامل شرکت توسعه فرآوری ماهان سیرجان، ضمن انتقاد از برخی سیاست‌گذاری های ناصحیح در حوزه معدن و صنایع معدنی، خواهان ایفای نقش پررنگتر یونیدرو و نهادهای دانشگاهی در ارائه نظرات مشورتی به مدیران و مسئولین و سیاست‌گذاران گردیدند. 
مؤسسه یونیدرو در نظر دارد با برگزاری جلسات و نشست‌های متعدد با مجموعه‌های بزرگ معدن و صنایع معدنی کشور، زمینه‌های لازم برای توسعه نوآوری و فناوری در صنایع معدنی ایران و تعیین صحیح خط مشی‌ها و سیاست‌گذاری‌ها در این حوزه را فراهم نماید و نقش خود را به عنوان نهادی واسط، تسهیلگر و تصمیم‌ساز بین صنعت و دانشگاه را به انجام رساند.


رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش