دفتر آموزش‌های آزاد موسسه یونیدرو زیر نظر مرکز آموزش‌های آزاد دانشگاه تهران شروع به فعالیت کرد

موسسه پژوهشی و آموزشی یونیدرو در راستای تهیه و تدوین برنامه‌های آموزشی تحصیلات تکمیلی در حوزه معدن و صنایع معدنی، مجوز برگزاری دوره‌های آموزش‌های آزاد را از مرکز آموزش‌های آزاد دانشگاه تهران کسب نمود. این امر سبب توانمندسازی کارشناسان و متخصصان فعال مرتبط با رشته مهندسی معدن در بخش‌های مختلف صنعتی و دانشگاهی و همچنین رفع نیازها و پاسخگویی به درخواست‌های سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی کشور جهت ارائه آموزش‌های حرفه‌ای کاربردی به آنان خواهد شد. لذا با عنایت به محدودیت ظرفیت‌های موجود در سیستم رسمی آموزشی، ایجاد و توسعه و تنوع جریان‌های متنوع آموزش‌های عمومی و تخصصی به صورت غیر رسمی در دانشگاه امری ضروری است که این مهم در قالب «آموزش‌های آزاد» صورت می‌پذیرد.
آموزش‌های آزاد با هدف ارتقا سطح علمی و توان تخصصی منابع انسانی کشور انجام می‌شود. چنین آموزش‌هایی با تکیه بر دانش اساتید، مشاوران و نیروهای مجرب و همچنین امکانات و تجهیزات آموزشی مناسب و با در نظر گرفتن نیازهای واقعی صنعت کشور، برای ارائه آموزش‌های تخصصی و حرفه‌ای و رفع نیاز تخصصی دانش‌آموختگان دانشگاه‌ها، کارشناسان، متخصصین و مدیران سازمان‌ها و صنایع کشور بنا نهاده می‌شود.
در پایان دوره‌های آموزشی، مدرک رسمی دانشگاه تهران مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با قابلیت ترجمه به شرکت کنندگان ارائه خواهد شد. در این راستا، موسسه پژوهشی و آموزشی یونیدرو پس از نیازسنجی و اولویت‌بندی، به زودی دوره‌های مورد نیاز فضای صنعتی و دانشگاهی را اطلاع رسانی خواهد نمود. موسسه یونیدرو آماده هر گونه همکاری آموزشی و توانمندسازی نیروی انسانی شرکت‌های دولتی و خصوصی کشور در بخش معدن و صنایع معدنی کشور است.

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش